İxir TasarımHakkımızda

Kurumsal

Massimo Vignelli’nin sözünde de belirttiği gibi “Bir tasarımcının hayatı savaşmakla geçer. Çirkinliğe karşı verilen bir savaş. Tıpkı bir doktorun hastalıkla savaşması gibi. Bizim için, etrafımızdaki şeyler görsel hastalık; bizim yapmaya çalıştığımız şey ise onu tasarım yoluyla iyileştirmektir…” İxir Tasarım olarak farkımız ise özgün iyileştirmeler yapmamız. O Yüzden diyoruz ki ”Hayal Gücümüzü Kullanın!”

Bir çok engebeli yollardan geçtik, öyle anlar yaşadık ki tüm emeklerimizin biran yok olduğunu da gördük, en beklemediğimiz anda ayağımızın takıldığını da ama hiç yılmadık hatta bu anları biriktirdik (Sadece fikirleri biriktirdiğimiz bir ixir kazanı olduğumuzu mu düşünmüştünüz?) kendimize tecrübe ettik. Tecrübelerimizle güçlendik, güçlendikçe de paylaştık, paylaştıkça büyüdük, koşulsuz referans ilkemizle yaptığımız her işi özenle yaptık, sizi mutlu gördükçe daha da azimlendik.Çünkü biz tasarım yapmakla çok mutlu oluyoruz. Gelin sizlerle de bir şeyler paylaşalım oturalım birer kahve, çay içelim. Bizleri tanıdıkça daha çok seveceksiniz..

Kurumsal Değerlerimiz

İş Geliştirme - Sorumluluk

Sektörünüze ait sorunları bulur.Analizini yapar, İş modelinizin sektöründeki ve piyasadaki etkileşimlerini gözden geçiririz. İşiniz veya ürününüz ile ilgili faydaları kreatif bir biçimde sizlerle hayata geçiririz.

Kitlelere Ulaşmak

Biz önce sizi keşfederiz. Sonra ürününüzü,hizmetinizi keşfederiz. Daha sonra ise fikrin ışığında en faydalı formüller ile hedef kitlenizi oluşturur, işe koyuluruz. Amacımız her iş sonrası koşulsuz refarans oluşturma titizliğidir.

Sürdürülebilirlik - Güven

Biz işimizi severek yapıyoruz ve mutluluk başarımızı körüklüyor. Sizin işiniz bizim işimiz, onu özenle tanıyor, titizlikle büyütüyoruz.Ona uzun ömürlü bir gelecek hazırlamak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

KREATİF çÖZÜMLER İÇİN

iXİR TASARIM HER ZAMAN YANINDA.